Loading...

Jepet me qira apartament 1+1

1,100€ Per muaj

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e TVSH.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2,

hapesirat e tij te brendshme jane te organizuara ne nje dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje mobilim modern, eshte i investuar mire dhe me shije. Ndodhet nje nje pallat te ri te pajisur me ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja