Loading...

Shitet apartament 3+1 me verande ne Sauk

440,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 me verande ne Sauk, ne nje rezidence cilesore dhe prestigjioze. Apartamenti ka nje post parkimi te perfshire ne cmim. Ai eshte i arreduar me cilesi si dhe punimet e brendshme jane bere ekstra. Hapesirat e tij te brendshme jane; dhome e madhe ndenjeje, kuzhine e vecuar, depo, 3 dhoma gjumi si dhe 3 tualete. Dhoma matrimoniale ka garderobe te pervetshme dhe nje nga tualetet. Apartamenti ka 185 m2 siperfaqe banimi dhe 80 m2 verande. ai ka orientim JP me pamje te lire nga pishina dhe gjelberimi i kompleksit.

Per me shume detaje apo nje vizite te tij na kontaktoni.

Vendodhja