Loading...

Apartament 2+1 me qira prane Delijorgjit

1,000€

Pershkrimi

Apartament 2+1 me qira prane Delijorgjit . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine , 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon . Arredimi modern ofron nje komoditet dhe qetesi .

Per nje vizite prane tij ju lutem na kontaktoni.

Vendodhja