Loading...

Apartament i bukur 1+1 per qira prane Gardes

700€

Pershkrimi

Apartament i bukur 1+1 per qira prane Gardes, ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti eshte i arreduar kendshem dhe me stil modern. Hapesirat e tij jane ne dhome ndenjeje me kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet.

Per nje vizite prane tij kontakto prane zyres sone.

Vendodhja