Loading...

Zyre per qira prane Rruges Elbasanit

1,700€ Per muaj

Pershkrimi

Zyre per qira prane Rruges Elbasanit. Ajo ndodhet ne nje pallat cilesor, i ri dhe i sapoperfunduar. Hapesirat e brendshme organizohen ne salle te madhe mbledhjesh, korridor ne forme L-je ku shperndahen 3 dhoma standarte pune. dhe nje tualet. Njera nga dhomat ka tualet te pervetshem. Zyra ka punime cilesore, sistemin ngrohje-ftohje te instaluar, dysheme parketi e te tj. Ajo ka ndricim te bollshem natyral dhe ndodhet mbi katin perdhe me akses direkt te rruge.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Vendodhja