Loading...

Apartament 2+1 per qira prane Stadiumit

900€

Pershkrimi

Apartament 2+1 per qira prane Stadiumit Air Albania dhe 2 min nga rruga Elbasanit. Apartamenti eshte i arreduar kendshem dhe ka hapesira te bollshme. Ai ndodhet ne nje pallat cilesor dhe disponon nje post parkimi ne katin nentoke.

Per nje vizite prane tij kontakto prane zyres sone.

Vendodhja