Loading...

Vile per shitje prane TEG

520,000€

Pershkrimi

Vile per shitje prane TEG, ne nje rezidence te perfunduar dhe tashme te populluar. Vila eshte aktualisht me qiraxhinj dhe per ta vizituar nga afer do te duhet te rakordohet vizita prane saj. Vila konsiston ne 4 kate ku njeri eshte nentoke dhe 3 kate mbi te. Kati nentoke eshte 104 m2 dhe sherben si garazh+ambiente ndihmese per magazinim, vinotek etj. Kati perdhe eshte 76 m2+30 m2 verande/oborr dhe ne te eshte dhoma e ndenjejes me oxhak funksional si dhe kuzhina e vecuar. Ne katin e siperm ndodhen 3 dhoma gjumi, dhe 2 tualete . Ndersa kati i fundit apo papafingo ka nje dhome studio si dhe nje verande prej 83 m2. Vila eshte e investuar me sistem inverter ngrohje/ftohje, panele diellore e tj.

Per me shume informacion jeni te mirepritur.

Vendodhja