Loading...

Ambient Komercial per qira prane Green city

270€

Pershkrimi

Ambient Komercial per qira prane Green city rezidenc. Ambienti ndodhet mbi katin perdhe dhe eshte i gatshem pe rtu vene ne pune. Ai eshte i pershtatshem si per zyra te ndryshme po ashtu dhe per dyqan dukeqenese ka shkalle liodhese nga kati perdhe. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 45 m2, ndricim natyral te mjaftueshem dhe nje tualet. Kompleksi ne te cilin ndodhet ambienti eshte tashme i popullar dhe ofron mundesi te mire te zhvillimit te bizneseve te ndryshme.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja