Loading...

Shitet Apartament 3+1 prane Fakultetit te Shkencave te Natyres.

230,000€

Pershkrimi

Shitet apartament me hapesira te bollshme, orientim lindje dhe ne nje zone qe po zhvillohet dhe po i rritet vlera akoma me shume. Apartamenti organizohet ne ne nje korridor te madh qe lidh te gjitha dhomat. Ndertesa eshte disa vjecare por hapesirat dhe planimetrine qe ka ky apartament nuk i gjeni shpesh. Vendndodhje shume e mire, brenda Unazes se Vogel, nje lagje e qete, prane ka shume institucione dhe infrastrukture te ngritur gje qe shmang perdorimin e makines dhe fitoni kohen tuaj.

Ka mundesi blerje garazhi.

Per me shume info na kontaktoni!

Specialet

Vendodhja