Loading...

Apartament 2+1 prane RTSH per qira

1,500€

Pershkrimi

Apartament 2+1 prane RTSH per qira zone nder me te preferuarat ne Tirane. Apartamenti ka hapesira te medha dhe eshte i arreduar me gjitcka duhet per nje jetese komode. Ai ka nje sallon te madh ndenjeje me kuzhine dhe ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja