Loading...

Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks cilesor

190,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks cilesor ne Sauk 5 min nga Pallati i Brigadave. Kompleksi eshte nder me bashkekohoret dhe ofron facilitete te ndryshme si pishine verore, palester, kinema, salle eventesh etj, pervec kopshteve te gjelberuara rretheperqark. Apartamenti eshte i arreduar cka e ben mundesi te mire per investim pasi jepet me qira mujore nga 800-1000 euro. Hapesirat e tij perbehen nga sallon ndenjeje, kuzhine pjeserisht e vecuar, 2 dhoma gjumi ku njera ka tualet te pervetshem, ballkon dhe 1 tualet dite.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja