Loading...

Vile per qira prane TEG

2,800€

Pershkrimi

Vile per qira prane TEG, ne nje kompleks te bukur dhe te populluar 10 min larg Tiranes. Vila eshte e kompozuar ne dy kate dhe ka nje oborr te bollshem te gjelberuar. Ne katin e siperm ndodhet nje sallon i madh ndenjeje me oxhak funksional, kuzhine gjysme e vecuar, tualet dhe nje verande me pamje te lire. Ne katin e poshtem jane vendosur 3 dhoma gjumi ku dy nga ato kane tualete te pervetshme, nj eparabanje me tualet tjeter korridor. Nga ky kat kemi akses direkt ne kopeshti perreth viles per te shijuar natyren dhe qetesine. Vila eshte aktualisht bosh vetem me kuzhine por mund te arredohet duke u rishikuar cmimi i qirase.

Per nje vizite prane saj na kontaktoni.

Vendodhja