Loading...

Apartament 3+1 per qira prane RTSH.

1,200€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 3+1 per qira prane RTSH.

Apartamenti organizohet me 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjeje dhe 2 tualete. Apartamenti i ka te gjitha kushtet per nje jetese te rehatshme. Ndodhet ne nje pallat shume te mire dhe ne nje prej zonave me te mira per banim te Tiranes. Apartamenti ka nje aredim modern dhe te rehatshem.

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja