Loading...

Apartament i ri me qira zona e Gardes

1,600€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament i ri me qira zona e Gardes. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe sapoarreduar. Arredimi i tij eshte modern dhe nder me cilesoret qe nga dyert e larta, dysheme parketi cilesor, sistemi inverter ngrohje-ftohje. Hapesirat e tij te brendshme jane shfrytezuar me se miri ne dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 1 korridor. Pallati ku ndodhet apartamenti, eshte i ri dhe supercilesor me standarte bashkekohore. Apartamenti disponon 1 vend parkimi ne katet nentoke. Apartamenti ka nje verande te madhe perqark tij orientuar nga veri-lindja dhe perendimi.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja