Loading...

Apartament per qira ne ishbllok

800€

Pershkrimi

Apartament per qira ne ishbllok, i organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti eshte rinovuar dhe arreduar me shije dhe cilesi.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja