Loading...

Zyre per qira ne ishbllok

1,500€

Pershkrimi

Zyre per qira ne ishbllok, ne nje pallat cilesor dhe prestigjioz. Ambientet e brendshme jane te organizuara ne nje salle pritjeje /mbledhjeje, dy dhoma standarte, korridor dhe 2 tualete. Pallati ne te cilin ndodhet ambienti eshte i mireadministruar 24/7 dhe me shume biznese te ndryshme.

per nje vizite nga afer tyre jeni te mirepritur.

Vendodhja