Loading...

Apartament 2+1prane Presidences

800€

Pershkrimi

Apartament 2+1 prane Presidences, ne nje pallat te ri dhe cilesor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ai eshte i arreduar modest por hapesirat dhe vendodhja e tij ofrojne nje jetese komode.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja