Loading...

Apartament per Qira prane ishgardes

900€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament per Qira prane ishgardes dhe parkut te liqenit artificial. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Dy dhoma gjumi jane dopio kurse tjetra eshte dhome teke qe mund te perdoret per femije, miq apo si studio. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri dhe ka pamje te lire nga parku si dhe drite natyrale te bollshme. Arredimi i tij eshte modest dhe ofron komoditet si per ciftet ashtu edhe per familje.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja