Loading...

Shitet vile cilesore ne Kamze

350,000€

Pershkrimi

Shitet vile cilesore ne Kamze prane Universitetit Bujqesor. Vila ka siperfaqe trualli 600 m2 ndersa siperfaqe ndertimi 156 m2 per kat. Kjo vile eshte e organizuar ne dy kate dhe ka punime cilesore ndertimi si dhe arredim gjithashtu cilesor. Organizimi i planimetrise ne katin e pare eshte nje korridor i madh, dhome ndenjeje me oxhak dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati i dyte organizohet ne dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 1 studiodhe nje tualet. Te dy keto kate kane nga nje verande te bukur cplodhese me pamje nga oborri i gjelberuar. Oborri perqark viles eshte i sistemuar bukur dhe ne jane vendosur depozite uji nentoke, gjenerator si dhe nje garazh i mbyllur per makinen.

Per me shume informacion apo nje vizite prane saj mund te na kontaktoni.

Vendodhja