Loading...

Apartament per qira ne zonen e Librit Universitar

700€

Pershkrimi

Apartament per qira ne zonen e Librit Universitar. Apartamenti ndodhet e katet e larta te nje pallati te mirembajtur dhe i pajisur me ashensor. Zona eshte nje nder te preferuarat dhe kerkuarat ne kryeqytet pasi eshte e zhvilluar, e aksesueshme me rruget kryesore, shkolla, farmaci e shume sherbime dhe facilitete te tjera. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje te madhe bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka hapesire te bollshme dhe ndricim natyral fale pozicionit qe ka.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Vendodhja