Loading...

Apartament per qira ne zonen e ish- Bllokut.

1,200€

Pershkrimi

Apartament per qira ne zonen e ish- Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor, i mirembajtur dhe i pajisur me ashensor. Lokacioni eshte i favorshem pasi zona eshte e zhvilluar, e aksesuseshme me rruget kryesore, institucione te rendesishme, biznese, shkolla, e te tjera sherbime dhe facilitete per nje jetese sa me te mire. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje me oxhak funksional bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon me pamje te lire. Hapesirat e apartamentit jane te mireorganizuara, me ndricim te bollshem natyral, me arredim te kendshem dhe cdo gje te nevojshme per komoditetin tuaj. Qiraja mujore eshte 1200 euro/muaj neto.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Vendodhja