Loading...

Apartament 2+1 per qira prane Rruges se Elbasanit

800€

Pershkrimi

Apartament 2+1 per qira prane Rruges se Elbasanit, ne nje pallat te ri dhe cilesor. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara dhe eshte i arreduar totalisht. Ai perbehet nga dhoma e ndenjejes me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone me pamje nga lindja. Vendodhja e tij eshte nder me te preferuarat pasi eshte 2 min nga Ambasada Amerikane apo Stadiumi Air Albania.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja