Loading...

Apartament per qira prane RTSH-se

850€

Pershkrimi

Apartament per qira prane RTSH-se, ne nje pallat te mireadministruar dhe cilesor. Apartamenti ka hapesira te oganizuara ne dhome te madhe ndenjeje me kuzhine pjeserisht te vecuar, tualet dite, ballkon, 2 dhoma gjumi ku njera ka tualet te pervetshem. Apartamenti eshte i arreduar modest por me gjithcka qe mundeson nje jetese komode. Zona eshte nder me te preferuarat dukeqenese eshte 5 minuta larg qendres.

Per nje vizite prane tij na telefononi.

Vendodhja