Loading...

Shitet vile me pishine ne nje kompleks perball TEG

800,000€

Pershkrimi

Shitet vile me pishine ne nje kompleks perball TEG. Vila eshte me 4 kate dhe siperfaqe ndertimi 544m2. Oborri perreth saj eshte 805 m2 ne te cilin eshte vendosur dhe pishina. Kompleksi ne te cilin ndodhet vila eshte i banuar dhe populluar prej kohesh. Vila aktualisht eshte bosh pasi eshte dhene gjithmone me qira per te huaj.

Per nje vizite saj apo detaje te tjera jeni te mirepritur.

Vendodhja