Loading...

Apartament per shitje ne Qender te Tiranes

140,000€

Pershkrimi

Apartament per shitje ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te ri, i sapoperfunduar dhe i pajisur me ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti ka hapesira te rregullta, te bollshme dhe me ndricim natyral. Zona eshte nje nder te kerkuarat pasi ndodhet ne qender te kryeqytetit, e aksesueshme me rruget, e zhvilluar, me infrastrukture te mire, institucione te rendesishme, shkolla, cerdhe, biznese te ndryshme e shume facilitete te tjera. Ai eshte me punime cilesore ne fazen qe ndodhet, gjithashtu te jepet mundesia per arredim dhe investim sipas deshires tuaj.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja