Loading...

Apartament i bukur per qira prane Kopeshtit Botanik

1,000€

Pershkrimi

Apartament i bukur per qira ne nje rezidence banimi prane Kopeshtit Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe dhe me oborr prej 63 m2 shume privat qe te ofron pamje relaksuese. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ka garderobe dhe tualet brenda, ballkon i madh dhe tualet. Hapesirat e apartamentit jane te mireorganizuara, me arredim te kendshem dhe cilesor si dhe ka ndricim natyral te bollshem fale dritareve te medha prej xhami dhe pozicionit qe ka. Apartamenti te ofron kushtet optimale per nje jetese komode.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Vendodhja