Loading...

Apartament/Zyre per qira ne ishbllok

900€

Pershkrimi

Apartament/Zyre per qira ne ishbllok, i organizuar ne dhome ndenjeje, kuzhine e vogel pjeserisht e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti esahte pjeserisht i arreduar por preferohet te jepet per ambient zyrash. Pallati ne te cilin ndodhet ai eshte cilesor dhe me siguri-portjer 24 ore.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja