Loading...

Jepet me qira apartament

500€ Per muaj

Pershkrimi

Jepet me qira apartament ne zonen e Don Boskos,

per familje gjithashtu ky apartament eshte i  pershtatshem edhe per ambjente zyre per shkak te pozicionit dhe kushteve qe ka. Apartamenti jepet me qira sic eshte ne foto ne rast apartamenti, ndersa per zyre jepet bosh sipas preferences. Siperfaqja e ketij apartamenti eshte 100m2, hapesirat e tij te brendshme jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi+ 1 sallon dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka si opsion nje ambient garazhdi 38 m2, me qepen elektrik me pult dhe mundesi magazinimi. Cmimi i garazhdit eshte 100 euro. Total i dhenies me qira apartament+ garazhd eshte 500 euro. Periudha e dhenies me qira eshte muaji Gusht.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja