Loading...

Apartament/Zyre per qira dhe shitje

235,000€

Pershkrimi

Apartament/Zyre per qira dhe shitje.

Apartamenti ka funksionuar gjithmone per zyra. Ai ka nje siperfaqe prej 91 m2, ne hapesirat e tij te brendshme ndodhen 3 ambiente pune dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne zonen e ish bllokut. Cmimi i qirase mujore eshte 550euro.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja