Shitet apartament 1+1 ne zonen e Unazes se Re

62,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Unazes se Re. Apartamenti eshte i pajisur me Çertificate Pronesie. Hapesirat e brendshme jane te bollshme, te organizuara ne nje sallon me kuzhine dhe dhomen e gjumit. Tualeti eshte i madh, me dritare gje qe mundeson ajrosje dhe ndricim te mire. Ballkoni eshte i madh dhe me pamje nga rruga kryesore. Orientimi i apartamentit eshte lindje dhe perendim.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Features

Location