Loading...

Ambient zyrash per qira ne Qender

1,450€ Per muaj

Pershkrimi

Ambient zyrash ne qender per qira. Zyrat ndodhet prane 15-kateshit, ne nje zone te rendesishme me mundesi sherbimi dhe facilitetesh. Siperfaqja e tyre eshte 145 m2 dhe qiraja eshte 1450 euro/muaj. Te disponueshme ne muajin Mars.

Per informacion na kontaktoni.

Vendodhja