Loading...

Truall per Shitje ne Sarande

110,000€

Pershkrimi

Truall per Shitje ne Sarande me terren pak te pjerret, gje qe siguron pamjen nga deti edhe kur te zhvillohet. Trualli eshte i pershtatshem per ndertimin  e nje vile apo shtepize per pushimet tuaja verore. Pozicioni dhe pamje e mrekullueshme qe ofrohet nga kjo toke, e ben blerjen e kesaj prone nje investim te zgjuar. Tashme edhe infrastuktura eshte zhvilluar, rruga kalon shume prane tokes.

Per me shume informacion  mund te na kontaktoni.

Vendodhja