Loading...

Zyre per qira ne zonen e Gardes

1,200€

Pershkrimi

Zyre per qira ne zonen e Gardes, ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit. Zyra eshte e organizuar ne nje salle te madhe me minikuzhine te vecuar, 3 dhoma standarte pune, dy korridore, dy tualete dhe 1 ballkon. Ambientet e brendshme jane te mire investuara dhe gati per tu arreduar.

Per me shume info apo per te pare nga afer keto ambiente mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja