Loading...

Apartament per qira prane Liqenit te Thate

700€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane Liqenit te Thate. Apartamenti eshte i ri i saporikonstruktuar dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati cilesor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, te ofron sherbimet e nevojshme dhe facilitete. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe korridori. Kuzhina eshte e re cilesore dhe me te gjitha paisjet elektroshtepiake. Apartamenti ka arredim te plote dhe eshte lene ne varesi te qiramerresit per tu diskutuar. Preferenca e kontrates eshte afatgjate.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja