Loading...

Ambient zyre per qira ne ishbllok

1,200€

Pershkrimi

Ambient zyre per qira ne ishbllok, ne nje pallat cilesor dhe prestigjioz. Hapesirat e brendshme jane te organizuara ne nje holl pritjeje, 3 dhoma pune, nje minikuzhine, 2 tualete dhe nje ballkon.

Per nje vizite prane ketij ambienti mund te na kontaktoni.

Vendodhja