Loading...

Zyre per qira prane rruges Myslym Shyri.

500€ Per muaj

Pershkrimi

Zyre per qira prane rruges Myslym Shyri. Ambienti per zyre eshte cilesor dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Zyra eshte e organizuar ne dy ambiente pune, korridor dhe tualet. Ajo kane punime extra, sistrem ndricimi me spote, fasada te medha prej xhami dhe 3 kondicioner. Siperfaqia e saj eshte 75m2 dhe qira 500/euro neto.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja