Loading...

Shitet shtepi private ne Sauk

280,000€ €

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Sauk. Zona ne te cilen ndodhet shtepia te ofron sherbimet e nevojshme. Shtepia eshte 100 m2 dhe me oborr 500 m2, i sistemuar kendshem. Shtepia eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 1 verande e bollshme. Punimet jane cilesore.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja