Loading...

Apartament per qira ne zonen e ish-Bllokut

1,000€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira ne zonen e ish-Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor dhe mire administruar. Zona eshte nje nder te preferuarat dhe kerkuarat, pasi te ofron sherbimet e nevojshme dhe facilitete per nje jetese te mire. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje me oxhak funksional, bashke me kendin e gatimit, korrridor te bollshem, ne te cilin kane akses dhoma e femijeve, dhoma matrimoniale me tualetin e pervetshem dhe ballkon. Apartamenti eshte i kendshem dhe ndricohet mire nga drita natyrale, fale dritareve te medha prej xhami. Apartamenti ka orientim nga Lindja dhe ballkoni i tij, ka pamje te lire nga gjelberimi i Parkut dhe Bulevardit.

Per me shume informacion dhe vizite prane tij, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja