Property Feature: Verandë

62 Properties Found

Shitet shtepi private ne Pellumbas

Pëllumbas, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Pellumbas. Shtepia gjendet mes gjelberimit ,ajrit te paster…

Cmimi 210,000€
Trego detajet

Restorant per qira

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Restorant per qira. Restoranti ndodhet ne nje zone shume te mire. Investimi…

Cmimi 3,000€ Per muaj
Trego detajet

Apartament me qira prane Gardes

Rruga Ibrahim Rrugova, Tiranë, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Apartament me qira prane Gardes. Apartamenti eshte 2+1 me verande dhe 1…

Cmimi 1,500€ Per muaj
Trego detajet