Loading...

Vile per shitje ne Rezidencen Long Hill

780,000€ Per muaj

Pershkrimi

Vile per shitje ne Rezidencen Long Hill, nje nder komplekset me te pelqyerat, ne Lunder. Long Hill ofron ambiente argetuese dhe shplodhese si fusha sporti te ndryshme, kende lojrash, pishine etj. Mjedisi i saj ofron te gjitha kushtet e nevojshme duke i shtuar vlere cilesise dhe menyres tuaj te jeteses. Vila eshte 3 kateshe me siperfaqe totale 700 m2 me oborr kurse ndertim 350 m2. Kati zero i viles organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome te madhe, tualet dhe garderobe. Kati i 1-pare ka holl te madh, tualet dhe kuzhinen e vecuar. Planimetria e katit te fundit eshte e organizuar me 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 holl te madh qe mund te perdoret si dhome ndenjeje, biblioteke etj.

Per nje vizite prane saj na kontaktoni.

Vendodhja