Loading...

Ambient zyre per qira prane Piramides

2,500€

Pershkrimi

Ambient zyre per qira prane Piramides, ne katet e uleta te nje pallati te viteve te fundit. Ambienti eshte i gatshem dhe i organizuar ne nje holl pritjeje i ndare ne dy pjese, 5 dhoma pune, 1 kuzhine te vogel dhe 3 tualete.

per nje vizite prane tij mund te na telefononi.

Vendodhja