Loading...

Vila per qira prane Liqenit Artificial

2,000€ Per muaj

Pershkrimi

Vila per qira prane Liqenit Artificial. Vila eshte e arreduar me nje stil modern dhe me punime cilesore. Ajo eshte e kompozuar ne 3 kate, ku kati nentoke ka garazhet, depo e tjere. Kati perdhe, organizohet ne dhome ndenjeje, kuzhine, dhome miqsh dhe tualet. Kati i siperm ka 2 dhoma matrimoniale, njera me garderobe, dhome femijesh dhe tualet. Vila ka nje oborr te gjelberuar dhe me pamje fantastike nga pylli i liqenit.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja