Loading...

Ambient zyre per qira prane Presidences

1,500€

Pershkrimi

Ambient zyre per qira prane Presidences, ne nje pallat te ri dhe cilesor. Ambienti ka planimetri apartamenti dhe organizohet ne dy dhoma standarte, korridor, dhoma e ndenjejes me kuzhinen(bosh), 2 tualete dhe nje ballkon i madh prej 50 m2. Ky ambient eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme biznesi apo studio te ndryshme pune.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja