Loading...

Apartament 1+1 per Qira prane sheshit Willson

400€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 1+1 per Qira prane sheshit Willson, ne nje pallat relativisht te ri. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe te mireorganizuara me ndricim natyral gjate gjithe dites. Dhoma e ndenjejes me kuzhinen jane bashke kurse dhoma e gjumit dhe tualeti paksa te vecuar. Apartamenti eshte i ngrohte dhe me drite pasi ka orientim jug-lindje. Preferohet te jepet me qira per te huaj.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja