Loading...

Apartament per qira prane Piramides

1,800€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane Piramides ne nje ndertese prestigjoze. Apartamenti ndodhet ne katet e larta me orientim Jug. Hapesirat jane te bollshme me planimeri te organizuar me se miri. Ambienti i ndenjes, kuzhina, ambienti i ngrenies kane hapesirat e dedikuara. Dhomat e gjumit jane te bollshme njera nga to me tualet brenda.

Apartamenti ka nje ballkon me pamje te bukur dhe relaksuese.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja