Loading...

Apartament luksoz per qira prane Kopshtit Botanik

1,600€

Pershkrimi

Apartament luksoz per qira prane Kopshtit Botanik, 2 min nga diga e Liqenit Artificial. Apartamenti ka hapesira te medha dhe nje verande te bukur te mireinvestuar. Ai organizohet ne dhome te madhe ndenjeje, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dhe garderobe, dy tualete, korridor. Qershia mbi torte eshte veranda e bukur relaksuese pjeserisht e mbyllur. Apartamenti ka arredim cilesor qe nga sistemi ndricimit, dysheme parketi, kuzhine moderne te kompletuar, hidrosanitare nder me cilesoret e te tj. Gjithashtu apartamenti ka nje post parkimi te dedikuar ne katin nentoke.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja