Loading...

Apartament luksoz per qira prane Gardes

2,000€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament luksoz per qira prane Gardes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, pasi te ofron sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati shume cilesor, i mirembajtur dhe me administrim 24/ore. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome e madhe ndenjeje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon i madh. Cdo detaj i brendshem i arredimit eshte shume cilesor, i perzgjedhur me shije dhe modern. Preferohet kontrate qiradhenie afatgjate.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja