Loading...

Vile per qira ne kompleksin Long Hill

2,800€

Pershkrimi

Vile per qira ne kompleksin Long Hill. Ajo ndodhet ne nje nder komplekset me te prestigjoze dhe te kerkuara. Ambienti te ofron shfrytezimin e hapesirave te mireorganizuara, ku do gjeni sherbimet per nje jete komode, larg zhurmave, pishine, natyren prane jush dhe relaksin e duhur. Vila ka siperfaqe trualli 402 m2 dhe ajo e ndertimit eshte 250 m2 me oborrin e saj te gjelberuar.

Planimetria e brendshme e viles eshte e organizuar ne 1 ambient ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, lavanteri, ballkon i madh, verande dhe oborr. Vila ka arredim shume cilesor, te kendshem dhe teper komod. Ka ndricim te bollshem natyral kjo fale pozocionit te saj.

Per me shume informacion dhe vizite prane saj, na kontaktoni.

Vendodhja