Loading...

Apartament me qira prane Gardes

900€

Pershkrimi

Apartament me qira prane Gardes, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenjeje me kuzhine, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor dhe fare prane parkut te liqenit. per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja