Loading...

Vile moderne per qira ne kompleks prane TEG

2,800€

Pershkrimi

Vile moderne per qira ne kompleks prane TEG. Vila eshte e kompozuar ne dy kate dhe rrethohet nga nje oborr i gjelberuar bukur. Ne katin perdhe te viles eshte ambienti i madh i ndenjejes me kuzhinen, tualeti dhe nje depo. Ai ka drite natyrale maksimale fale dritareve te medha prej dopio xhami dhe akses nga te dy anet e oborrit. Kati i siperm permban nje dhome ndenjeje apo studio, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete. Vila eshte e arreduar bukur, me shije si dhe gjithcka cilesore sic shihet ne foto. Vila ka dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim. Kompleksi ku ndodhet vila eshte i banuar dhe nder me te preferuarit ne zonen e Lundres apo Teg.

Per nje vizite prane saj apo me shume informacion jeni te mirepritur.

Vendodhja